Po długiej przerwie w końcu wzięłam się za tego nieszczęsnego Janusza. I błyskawicznie zrobiłam go szczęśliwego. 

Kim jest Janusz? No, takim zwykłym korpo-zjadaczem razowego chleba. Jego życie to porażka, załamywanie rąk i przetrwanie do końca dnia. Nie ma serca, w nic nie wierzy. No i pewnego pięknego dnia wszystko mu się zaczyna przewracać a jego „wiara” zostaje poddana różnym próbom. Do jego umysłu wkracza drugi Janusz – jego alter ego? Jego równoległa wersja? A może to on sam ma psychiczne halucynacje? A jak potem to się rozwija, że hoho!… Nie nadążysz, kochany, nie nadążysz. 

 

Wplotłam całkiem zgrabnie do ebooka sporo aspektów wziętych z ezoteryki, dlatego radzę podejść do czytania z dużym dystansem. To nie jest poradnik, to czytanka, bajka kryminalna dla dorosłych. Ma ponad 70 stron, no trochę tego jest.

Mnie wciągnęła.

A Ciebie? Dasz się ponieść? Odnajdziesz gdzieś tam siebie siebie? Jesteś ciekawy w jaki sposób ezoteryka i duchowość mogą przynieść Ci szczęście? Lub zgubę? A może będzie Ci łatwiej zdecydować co jest iluzją a co „prawdą”?

 

Książka jest w promocji do 2-ego stycznia 2020.

 

Link, który dostaniecie w mailu do ściągnięcia, jest ważny tylko 30 dni. Radzę sobie książkę zapisać na dysku, komputerze, telefonie, w folderach, itd.

Klikając na poniższą książkę automatycznie skieruje Was do sklepu. 

Zapraszam!

 

adfalkiewicz ebook