No i druga ankieta za nami. Pierwszy rozdział się sprzedawał, za co bardzo dziękuję! Ten projekt jest naprawdę fajny. Mimo, że jest dość czasochłonny i potrwa do końca stycznia to daje ekscytację, oczekiwanie i napięcie. Przynajmniej dla mnie, bo do końca nie wiem o czym będę pisać w każdym kolejnym rozdziale. A ja uwielbiam takie adrenalinki, takie ćwiczenie swojego warsztatu pisarskiego, no uwielbiam.

Dobra, to co zagłosowaliście w tej drugiej ankiecie?

Jak się potoczą dalsze losy ezoterycznego Janusza?

Spójrzcie.

 

No, stanęło na tym, że Janusz odstawił tabletki i polazł biegać (mądry Janusz, mądrzy Wy!) I pewnie spotka … oj, już mam pomysły, nie będę spojlerować, ale ezoteryki będzie mnóstwo! I zabawy też!

 

Tu macie obrazek z wynikami.

adfalkiewicz wspólna książka

I teraz zacznę pisać, mam 10 dni na to, ciekawe gdzie mnie poniesie i w którym momencie przyjdzie do mnie natchnienie w postaci rozwinięcia akcji. Tym razem książeczka będzie dłuższa i będzie więcej obrazków.

 

Drugi rozdział wstawię do sklepu 28 listopada.

 

I przy zakończeniu rozdziału wkleję od razu link do trzeciej ankiety (będzie ich pięć), byście nie musieli się bujać po internetach, a co najważniejsze, byście mogli zagłosować pod wpływem emocji, na świeżo po zakończeniu czytania.

 

Bo trzecia ankieta nie będzie miała opcji do wyboru. Zostawię Wam puste pola i Wy napiszcie mi decyzje bohatera książki. Ja wylosuję (metodą zgniecionych kuleczek) jedną opcję, którą rozwinę do trzeciego rozdziału.

 

Chętni?

 

Jeszcze raz dziękuję i buziaczki 🙂