Witam serdecznie moje słoneczka. Notka osobista i skierowana do Was, do czytelników.

Anetka uprzejmie pragnie poinformować, że od jakiegoś czasu do jakiegoś czasu wisi i będzie sobie wisiała w dziwnej duchowej próżni. Mistycyzm jej się wyłączył, zawiesił, schował się do dziupli. Nie ma pojęcia kiedy się to włączy z powrotem, może tylko przypuszczać. Już tak było dwa lata temu i to wyszło na duże „dobre”. I tym razem kolejne zmiany idą takie, że potrzebny jest silniejszy racjonalny, ziemski realizm. 

I póki przy tym stoimy to mam do Was pytanie.

Ale to jeszcze za chwilkę.

Ów realizm polega na wsiąknięciu się w pracę. Kiedy tylko zelżała u nas epidemia koronawirusa mój zespół jest zmuszony brać zaległe urlopy i jak już bierze to połowa naraz. A druga połowa robi nadgodziny. W tym ja. 

To po pierwsze. Po drugie jest takie, że zaczęły mnie kręcić biznesy a co za tym idzie – zmieniam myślenie na zilion levelów wyżej. Przy okazji testuję na sobie czy faktycznie się stanie tak jak opiewają to w bestsellerowych książkach multimilionerów. Czytanie to nie wszystko, dlatego też dzięki zmianie myślenia zaczynam już działać. I widzę powoli efekty „jeśli wejdziesz między wrony…”

I piszę naraz sześć ebooków, w tym jeden z moimi rysunkami. Wszystkie one skierowane są dla fanów ezoteryki, duchowości i rozwoju osobistego. 

Ebook z rysunkami jest lekki, uniwersalny, ale konkretny. Rzucę jeden przykładowy rysunek:

Pozostałe pięć ebooków to będzie seria tematyczna. Połowa treści to najlepsze notki z mojego bloga, mocno przerobione pod czytelnika, a druga połowa to tematy nigdzie nie publikowane u mnie, świeżutkie, nowatorskie, kontrowersyjne. Musiałam zmienić też swój styl pisania z sarkazmu na „kochający”.

Czyli mamy:

  • Balsamy na serce
  • Relacje międzyludzkie
  • Do myślenia
  • Ezoteryka
  • Związki
  1. Balsamy na serce – jest tu poruszane mnóstwo zagadnień: śmierć, tu i teraz, podejścia do życia, komunikacja, dobro i zło, sprawy istnienia, klasyczny life-coaching z nutką kontrowersji.
  2. Relacje międzyludzkie – przyjaźń, zaufanie, empatia, wdzięczność, bratnia dusza, samotność, influencerstwo we wszelkich przejawach. Gdzieniegdzie ze szczyptą ironii z astrologią, duchowością.
  3. Do myślenia – tematy różnorodne i bardzo Ci bliskie, które postawią Cię w zonku, na skrzyżowaniu oraz poddadzą wątpliwościom. Są mocne, otwierające oczy i serce i na pewno nie do czytania „cała książka na raz”. To mój najdłuższy i „najcięższy” ebook, warty każdego słowa.
  4. Ezoteryka – tu mało co się oszczędzam na swoim języku. Wywalam tu wszystko co związane z duchowością i metafizyką. Oraz poprzez pryzmat ezoteryki odnoszę się do codzienności – humor i dystans, finanse, zdrowie, oświecenia, sprawy duszy i karmy, itd.
  5. Związki – między gwiazdkami a „ziemskimi” partnerami, zdrady, samotności, relacje poza-ezoteryczne, rozstania, puszczania, rodzaje miłości, seks, komunikacja.

Wszystkie ebooki cechuje jako-taka obiektywność. W każdej powyższej kwestii rozpatruję więcej niż dwie strony monety. Pokazuję, że ta moneta ma jeszcze zdobienia, wgłębienia i rysy. A sama jej wartość jest „bez wartości”, dopiero Ty robisz użytek z tej monety – nadając jej cenę, walutę oraz odpowiedni, indywidualny obieg. 

Czy ja coś pominęłam? Czy masz jakieś sprawy, kwestie, tematy, wątpliwości, o których chciałbyś przeczytać? I wracać potem do nich? Czy coś Cię nurtuje i nigdzie tego na internetach nie możesz znaleźć? A jeśli znalazłeś to Cię i tak nie satysfakcjonuje i ciągle Ci mało? 

Napisz, daj mi wyzwanie do myślenia i rozkminiania. Żaden temat nie jest głupi ani „płytki”, wszystko da się powiązać, opowiedzieć i wytłumaczyć. 

Możesz napisać niżej w komentarzu, jako anonim, albo na mailu (zakładka „Kontakt”. 

I jeszcze jedno.

Jako, że korekta, redakcja i skład tych wszystkich ebooków będą kosztowały mnie majątek pozwolę sobie zrobić zrzutkę. Ci, którzy wpłacą mi pieniążki dostaną bezpłatne ebooki wybrane przez siebie albo darmowe konsultacje u mnie. Ale to jeszcze to zacnie obrobię i dam znać tu albo na newsletterze. Ale już mówię, że promocje i przedsprzedaż takie hej hej! będą tylko i wyłącznie na newsletterze (zapisy niżej klikając na obrazek).

Buziaczki, dziękuję i czekam na sugestie 🙂